"Co mogę powiedzieć o namiocie na dachu Gordigear… ma ponad osiem lat i kupiłem go z drugiej ręki w Sydney; jedyne słowa, jakie przychodzi mi do głowy, to wyjątkowe, dobrze wykonane i perfekcyjne. Używaliśmy go przez trzy tygodnie poza torem na pustyni Simpsona, trzy tygodnie w Australii Południowej i na Googs Track oraz wiele innych weekendowych wycieczek poza drogami - niektóre ciężkie - działał bez zarzutu."

Gerald M, Australia

 

"Nuestra carpa de techo de 165 cm de ancho definitivamente ha resistido mucho: 40 grados en el calor abrasador del sur de Europa, lluvias prolongadas, un huracán en el norte de África y temperaturas heladas en el desierto."

Gerold H, Germany

 

"Nasza podróż pozwoliła nam na walidację namiotu w każdych warunkach! Zimna i mokra pierwsza noc, po której nastąpił bardzo silny wiatr, któremu towarzyszyła burza i błyskawica padająca tuż obok nas na sekundę! Krótko mówiąc, walidujemy!"

Ambre C, France

 

"Uwielbiam namiot. Obejrzałem wiele filmów i przeprowadziłem badania, zanim zdecydowałem się na twój produkt."

Kenny G, United States

 

"Nuestra empresa se dedica al turismo de aventura todo terreno y realizamos excursiones en 4x4 en Portugal, España y Marruecos. Estoy muy contento con el gran equipo Gordigear."

Aventura Norte, Portugal

 

"Właśnie wróciłem z czterotygodniowej wycieczki po 12500km przez Queensland, Terytorium Północne i Australię Zachodnią. I z radością informuję, że mój namiot całkiem nieźle się utrzymał. Podróż obejmowała około 3500km po drogach gruntowych."

Alexander Z, Australia

 

"Uwielbiam kompletną konfigurację, a namiot jest fantastyczny do spania z bardzo wygodnym materacem."

John-Patrick Q, United Kingdom

 

"Nasz namiot Gordigear był NIESAMOWITY! Spędziliśmy 10 tygodni podróżując przez Australię Południową, Terytorium Północne i Queensland, zanim wróciliśmy do Tassie. Byliśmy zimno, gorąco, wietrznie, deszczowo, wilgotno, sucho... co tam mieliśmy! A nasz sprzęt Gordigear był niezniszczalny! Kiedy jechaliśmy na Oodnadatta Track, przez kilka dni mieliśmy wiatry prawie 100 km na godzinę, burze piaskowe, jakich nigdy nie widziałem, a nasz mały namiot nawet nie dostał łez! Widzieliśmy wiele innych namiotów na dachu z uszkodzeniami, ale nie my! Bardzo dziękuję za zrobienie tak dobrego sprzętu, dzięki czemu nasza podróż była fantastyczna."

Julie T, Australia

 

"Saludos desde Islandia. La carpa ha sido increíble."

Kristinn Þeyr M,

 

"To był wspaniały tydzień z Savannah w sierpniu 2019 roku i mieliśmy wszystko od burzy, burzy, deszczu i słońca. Namiot był zawsze kuloodporny, a w środku wszystko było super suche. Czułem się bardzo bezpiecznie i komfortowo w Savannah. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług i produktów Gordigear."

Michel V B, Germany

 

"Chcieliśmy przetestować namiot dachowy przez trzy dni w górach i wysokich regionach Alp Karnickich we Friuli. Muszę powiedzieć, że jestem totalnie podekscytowany. Na jednym z naszych kempingów (Monte Palauro, ok. 2000m n.p.m.) bez problemu przetrwała już silne wiatry i pięć godzin intensywnych opadów deszczu."

Norbert F, Italy

 

"Lubiliśmy zobaczyć większość części Australii, najpierw w namiocie na dachu Gordigear, a następnie w namiocie przyczepy Gordigear Savannah. Jestem bardzo wdzięczny za doskonałą usługę tworzenia kopii zapasowych i ogólną jakość produktów Gordigear. Widziałem dziesiątki różnych namiotów na dachu i namiotów przyczep i myślę, że Gordigear są po prostu najlepsze."

Beat O, Australia

Idealny pomysł na prezent?

Co powiesz na kupon Gordigear Gift?

Jedno drzewo na namiot

Dowiedz się, w jaki sposób zakup pomaga przywrócić planetę ...