Idealne rozwiązanie na rodzinny kemping, nasz namiot z przyczepą jest tak samo swobodny na nadmorskich terenach kempingowych, jak i na wymagającym terenie terenowym australijskiego lub innego buszu. Posiada materac typu king-size, a dzięki modułowej konstrukcji namiot można rozbudować zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Wiele pokoi można dodać jednocześnie, aby osiągnąć pożądany rozmiar i konfigurację namiotu.


Wieloletnie doświadczenie w branży ekspedycyjnej zostało uwzględnione w procesie projektowania, czego kulminacją jest doskonały produkt z wieloma niezrównanymi i opatentowanymi funkcjami. Używamy wytrzymałego płótna poliestrowo-bawełnianego typu ripstop, a wszystkie maszty namiotowe są wykonane z wytrzymałego aluminium i wyposażone w mechanizmy zamykające typu „griplock”. Więc pożegnaj się z rdzewiejącymi stalowymi słupami i cienkimi śrubami blokującymi! Namiot przyczepy Savannah zawiera również posrebrzany dach o doskonałych właściwościach odbijania światła, dzięki czemu namiot jest znacznie chłodniejszy w cieplejszych miesiącach i oferuje doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV.

Kolejną wyróżniającą cechą naszego namiotu przyczepy jest rewolucyjna konstrukcja okna. Firma Gordigear opracowała system, który pozwala na wymianę pojedynczych okien, na przykład w przypadku rozdarcia moskitiery. Ta funkcja jest skierowana do profesjonalnych firm wynajmujących przyczepy kempingowe, ale będzie równie ceniona przez wszystkich innych klientów. Ponadto nasze okna charakteryzują się konfiguracją trójwarstwową, tzn. mogą być całkowicie zamknięte, zamknięte przez PCV na deszczowe dni lub otwarte (zabezpieczone moskitierą).

Idealny pomysł na prezent?

Co powiesz na kupon Gordigear Gift?

Jedno drzewo na namiot

Dowiedz się, w jaki sposób zakup pomaga przywrócić planetę ...