To jest 2,5 m wersji tego produktu.

Nasz namiot Gumtree Tent Room działa na identycznej zasadzie wiązania szyny żaglowei i zamka jak większość produktów Gordigear i jest tym samym gotowy do użycia w ciągu kilku minut. Oferując prywatność i ochronę zbudowane z elementów, pokój namiotowy konwertuje markiwę do suchego i bezpiecznego miejsca spania, bytowania lub przechowywania, które jest dostępne w dowolnym momencie i miejscu.

W połączeniu z możliwościami odporności na wodę, dodaje komfort i schronienie, gdy trafiasz na nie-słoneczne dni. Obejmuje wszystkie cztery boki, a także dach i wraz z wyjmowaną podłogą tworzy w pełni zamknięte środowisko. Pokój namiotowy nie jest wolnostojący, wymaga markizy Gumtree. Oferujemy również opcjonalne rozszerzenia wysokości, aby zaspokoić wyjątkowo wysokie ustawienia.

Gumtree Tent Room oferuje dwoje drzwi, dużą klapę na tylnej ścianie do samochodu i okna panoramiczne. Okno i drzwi są wyposażone w moskitiery i umożliwiają dużą wentylację. Ponadto powstaje również warstwa powietrza pomiędzy markizą a dachem pokoju namiotowego, utrzymując namiot nawet chłodniejszy w lecie. Podłoga mocowana jest za pomocą zamka i można ją usunąć, jeśli pokój namiotowy służy do tworzenia prysznica obozowego lub łatwiejszego czyszczenia. Okno można zamknąć od wewnątrz, jak również z zewnątrz, więc nie musisz opuszczać namiotu, jeśli zaczyna padać.


 

Kup Teraz

Gumtree 2.5m Pokój (TW25)

pytania?

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

kontakt

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Przedłużenie wysokości pokoju namiotowego 250 cm (TWE25)
Gumtree 2.5m (CA25)
Impregnat w sprayu (YIS01)
Spray smarujący (YGS01)

Idealny pomysł na prezent?

Co powiesz na kupon Gordigear Gift?

Jedno drzewo na namiot

Dowiedz się, w jaki sposób zakup pomaga przywrócić planetę ...