Gordigear połączył 25 -letnie doświadczenie w rozwoju namiotu i tysiące informacji zwrotnych od całego świata, aby stworzyć kolejną ewolucję w składanych namiotach dachowych, Gordigear Daintree. Nazwa jest hołdem dla Parku Narodowego o tej samej nazwie w Północnej Australii, a podobnie jak w przypadku wszystkich naszych produktów, najwyższym priorytetem było to, że wynik końcowy wytrzymuje ekstremalne warunki pogodowe i wyzwania klimatyczne czerwonego kontynentu. Niezależnie od tego, czy ekstremalne wahania temperatury, ulewny deszcz, wiatr, promieniowanie UV czy śnieg, z daintree, jesteś optymalnie wyposażony - bez względu na to, gdzie i kiedy jesteś poza domem.

Namiot jest wykonany z prawdziwego płótna namiotu, impregnowanego dipem, dwukrotnie zszywanym i nagranym niemieckim przędzą Amann.

Pokryte wejście umożliwia chroniony dostęp nawet w deszczowej pogodzie. Szerokie panoramiczne okno działa jak wyciągowy kaptur, umożliwiając gotowanie w opcjonalnym załączniku bez pary i zapachów uciekających przez strefę do spania.

Budowa premium wykonana z prawdziwego płótna namiotowego, aluminium i stali nierdzewnej oferuje wiodącą na rynku jakość, w tym szelki opracowane w Niemczech. Nowo opracowana podłoga składa się z budowy plastra miodu. Specjalnie zintegrowane komory powietrzne powodują unikalne właściwości izolacyjne bez mostów termicznych.

Gordigear Innowacja

Silne, wypukłe bieguny namiotowe 25 mm zwiększają stabilność ciężkich wiatrów i pod ciśnieniem śniegu o 65% w porównaniu z tradycyjnym wzorem i pozwalają szybciej uciec.

Jasne i przyjazne wnętrze jest również pełne innowacji, cztery otwory wentylacyjne zmniejszają kondensację i zapewniają doskonały przepływ powietrza, nawet przy deszczowej pogodzie.

Gordigear Innowacja

Otwory można zamykać indywidualnie i umożliwić użycie grzejnika namiotu bez utraty ciepła przez otwory wentylacyjne.

Dach tropikalny zapewnia izolacyjną warstwę powietrza nad namiotem, a tym samym zapobiega gromadzeniu się ciepła. Nawet w płonącym słońcu zapobiega się efektowi sauny znanym z konwencjonalnych namiotów.

Unikalną cechą Daintree jest jego tropikalna konstrukcja dachu: aby namiot był cicho, nawet gdy jest wietrzny, tropikalne dach w sposób główny jest w wiatroodpornym namiotu, jest przymocowany z 17 łączników szybkiego uwalniania i jest wykonany z bardzo cichej i oporna na łzę materiał poliestrowy RIPSTOP.

Wygodny materac z pianki 80 mm z wyjmowaną pokrywą, bariera pary opracowana przez Gordigear i 10 mm maty antykondensacyjnej z dodatkową amortyzacją zapewniają komfort snu jak we własnym łóżku.

Gordigear Innowacja

Innowacyjny projekt okien umożliwia maksymalną elastyczność i stabilność. Dwuczęściowy kształt trapezoidalny maksymalizuje obszar okien dla jasnego wnętrza. Każde okno boczne jest podzielone na dwa i dlatego można je dostosować do zmieniających się warunków pogodowych. Rozpór płótna między stronami okien rozprasza siły pod ekstremalnymi obciążeniami i zapewnia dodatkową stabilność.

Więcej funkcji:

 • elastyczny montaż - wejście można zamontować z boku lub z tyłu auta
 • przednie i tylne wejścia z moskitierami zapinanymi na osobne zamki i osłonami wejściowymi
 • konstrukcja namiotu pozwala na pozostawienie pościeli wewnątrz namiotu podczas podróży
 • drabinka teleskopowa dopasowuje się do różnych wysokości samochodu (opcjonalne przedłużenie drabiny dostępne dla wysokości > 2m)
 • po drabinie z płaskimi szczebelkami można się wspinać bosymi stopami
 • wytrzymały pokrowiec podróżny z PVC 1000D z zamkiem błyskawicznym chroni namiot przed deszczem i brudem (utrzymuje minimalny opór powietrza podczas jazdy)
 • Specjalne przewody "bungee cords" (pomoc przy składaniu) ściągają ściany boczne podczas składania namiotu
 • Siatka przeciwko moskim jest także odporna na lotny pył i piasek
 • cztery wewnętrzne kieszenie do przechowywania wszystkich niezbędnych drobiazgów pod ręką
 • uniwersalny system mocowania, pasuje do niemal każdego bagażnika dachowego (jest to solidny produkt, sprawdź nośność statyczną i dynamiczną swojego bagażnika dachowego)
 • Wloty kablowe po obu stronach.
 • 24 miesiące gwarancji

Celowo robimy się bez świetlików we wszystkich naszych produktach! Dlaczego? Kliknij tutaj

Gordigear udało się w wyjątkowy sposób, aby połączyć najlepsze materiały i niezwykle trwały i innowacyjny projekt namiotu z maksymalnym komfortem. A wszystko to w przystępnej cenie! Jesteśmy przekonani, że dzięki Daintree stworzyliśmy nowy punkt odniesienia wśród składanych namiotów dachowych przez wiele lat.

Oferujemy ten produkt w różnych szerokościach: 140 cm, 165 cm, 180cm i 220 cm. Upewnij się, że zamówisz odpowiedni rozmiar dla swoich potrzeb. Długość jest taka sama dla wszystkich modeli. Dostarczona drabina działa z wysokościami instalacji do 2 metrów, dla wyższych wysokości instalacji mamy dostępne przedłużenia, które rozciągają drabinę o 30 cm (patrz poniżej).

 

Kup Teraz

Daintree 220 (DTR22)

pytania?

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

kontakt

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Wydłużenie Drabinki (LE01)
Daintree 220 Aneks (DSS22)
Torba na namiot dachowy (SH001)
Siatka Towarowa 220 (CR022)
wiatrochron (WB01)
Impregnat w sprayu (YIS01)
Spritz-Impregnator (YSI01)

Idealny pomysł na prezent?

Co powiesz na kupon Gordigear Gift?

Jedno drzewo na namiot

Dowiedz się, w jaki sposób zakup pomaga przywrócić planetę ...