Aneks Gordigear Tanami Plus jest wykonany z tej samej tkaniny co tropik namiotu dachowego. Jest mocowany do namiotu za pomocą prowadnicy żaglowej i mechanizmu zamka błyskawicznego i składa się z czterech ścian (tylna ściana z klapą umożliwiającą dostęp pojazdu) oraz wytrzymałej zdejmowanej podłogi (mocuje się za pomocą zamka błyskawicznego). Wszystkie otwory są zabezpieczone moskitierą i można je całkowicie zamknąć.

Chociaż przedsionek Tanami Plus Annex może być używany do tych samych celów co przedsionek Tanami Base Annex, jego główną zaletą jest to, że zapewnia dodatkową przestrzeń do spania dla maksymalnie dwóch osób dorosłych w zamkniętym i chronionym środowisku. Oczywiście posiadanie drabinki dachowej wewnątrz przedsionka ma swoje zalety, szczególnie w sytuacjach deszczowych. Ponadto otwory wejściowe i dostępowe dla samochodów są przesunięte w pionie, aby stworzyć wodoszczelną podstawę i uniemożliwić spływanie wody deszczowej do przybudówki, np. w budynku. spod samochodu. Oferujemy również opcjonalne przedłużenia wysokości, aby zaspokoić wyjątkowo wysokie konfiguracje.

Oferujemy ten produkt w dwóch różnych długościach, 170 cm i 200 cm. Pamiętaj, aby zamówić odpowiednią długość pojazdu. W przypadku dodatkowych wysokich instalacji mamy dostępne rozszerzenia, patrz poniżej. Dodają 20 cm na rozszerzenie.

 

Kup Teraz

Tanami Plus 140 Aneks (170cm długość) (ESS47)
 
Dostępne do zamówienia w przedsprzedaży, z powrotem w magazynie:
01/02/2024

pytania?

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

kontakt

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Annex Height Extension Tanami 140cm (EXS1)
Tanami Plus 140 (ERT01)
Impregnat w sprayu (YIS01)
Uszczelniacz szwów (GND01)

Idealny pomysł na prezent?

Co powiesz na kupon Gordigear Gift?

Jedno drzewo na namiot

Dowiedz się, w jaki sposób zakup pomaga przywrócić planetę ...